Obchodní ředitel/Director Sales and Marketing

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Obchodní ředitel/Director Sales and Marketing ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPA HOTEL THERMAL přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Director Sales and Marketing.
Žádosti o práci zasílejte POUZE na adresu man@thermal.cz, popř. můžete doručit osobně po sjednání termínu schůzky předem na tel. 359 002 451.
Náplní práce je určování obchodních a marketingových strategií v oblasti prodeje, sestavování obchodního a marketingového plánu, řízení rozvoje zákaznické sítě, provádění průzkumů a analýz trhu, příprava obchodních smluv, cenotvorba, koordinace činností s ostatními útvary hotelu, řízení PR aktivit a řízení, trénink a motivace obchodního týmu.
Požadujeme znalosti na úrovni vysokoškolského vzdělání, pracovní zkušenosti v oblasti prodeje lázeňských a hotelových produktů, znalost angličtiny a dalšího světového jazyka slovem i písmem, ŘP sk. B (aktivní řidič), znalost programu Fidelio výhodou.
Nabízíme zajímavou práci s mezinárodní klientelou, možnost cestování, motivační odměny, podíl zaměstnavatele na prohlubování kvalifikace, pro dojíždějící možnost finančního příspěvku na dopravu a ubytování.
Volné místo obchodní ředitel/director sales and marketing pro lokalitu Karlovy Vary.