Prodavači, pokladní

Pracovní místo ( Prodavači, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z.: 5.6.2018, a: 6.8.2018
Nástup možný ihned.
Nabízíme: stravenky 80 Kč, 5 týdnů dovolené, benefitní kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění.
Info. na tel.: 702 209 347, e-mail: petra.holaskovaatpenny.cz
Volné místo prodavači, pokladní pro lokalitu Příbor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

zedníci pokládka zámkové dlažby, zodpovědnost, spolehlivost, čtení výkresové dokumentace výhodou, praxe: 1 rok; práce na dohodu nebo HPP Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo zedníci pro lokalitu Orlová.
Jiří Kanaloš Orlová, Inzerováno včera

Obsluha čerpací stanice PHM, LPG Znalost pokladního systému - výhodou. Náplň práce: obsluha LPG, výměna PB lahví. Pracovní doba 5:00-13:30; 13:00-21:00 Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku. Volné místo obsluha čerpací stanice phm, lpg pro lokalitu Karviná.
BALTIC OIL s.r.o. Karviná, Inzerováno včera

PRODAVAČ-KA POTRAVIN (HPP/DPČ) A16 z:14/9/2018 a:14/11/2018 Nabízíme: - pracovní poměr plný/zkrácený, 1 měsíc na DPČ. Rozvrh pracovní doby: - pondělí až neděle, směny dle domluvy v časovém rozpětí 7-18:00 hod. Požadujeme: - zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního ...
Ing. Jana Adamcová Palkovice, Inzerováno včera