Prodavači, pokladní

Pracovní místo ( Prodavači, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
z.: 5.6.2018, a: 6.8.2018
Nástup možný ihned.
Nabízíme: stravenky 80 Kč, 5 týdnů dovolené, benefitní kafeterie, příspěvek na penzijní připojištění.
Info. na tel.: 702 209 347, e-mail: petra.holaskovaatpenny.cz
Volné místo prodavači, pokladní pro lokalitu Příbor.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Fakurant/ka - pokladník Požadujeme: -středoškolské vzdělání -zodpovědný přístup, pečlivost -uživatelskou znalost práce s PC - MS OFFICE Náplň práce: -práce s penězi -skladová evidence Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail Volné místo fakurant/ka - pokladník pro ...
Sady Životice spol. s r.o. Havířov, Inzerováno dnes

Zedník - pokládač dlažby z: 3.1.2018; a: 15.2.2019; místo výkonu práce: okres Nový Jičín; jedná se o práci v oblasti dopravních staveb, tj. výstavba cest, chodníků, parkovišť a veřejných prostranství; dopravu na stavbu a zpět zajišťuje firma; v případě zájmu kontaktujte ...
SEMITA - DS s.r.o. Veřovice, Inzerováno dnes

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI Nástup ihned. Životopis zašlete na e-mail: jarmerova@n-rote.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor. Požadavky: schopnost rychle se učit, uživatelská znalost práce na PC, spolehlivost, samostatnost. Náplň práce: příprava podkladů pro účetní ...
N-ROTE MECHANICAL s.r.o. Prostějov, Inzerováno včera