Dělník/ce potravinářské výroby - příjem přepravních obalů

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Dělník/ce potravinářské výroby - příjem přepravních obalů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: uživatelská znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: zadává počty přijatých přepravek za jednotlivá vozidla (náklady) do systému, přebírá a eviduje počty přijatých špinavých přepravek a palet, zodpovídá za správnost uvedeného množství na dokladech, přebírá vratky od řidičů, vykonává pomocné práce dle provozních potřeb a pokynů nadřízeného, komunikace s ostatními středisky.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, 14.plat, příspěvky na penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky atd...
Pracovní poměr na dobu určitou po dobu trvání pracovní neschopnosti, mateřské a rodičovské dovolené.
PRVNÍ KONTAKT: životopis zašlete e-mailem: prace@krasno.cz
ov. 24.8.
Volné místo dělník/ce potravinářské výroby - příjem přepravních obalů pro lokalitu Valašské Meziříčí.