Asistent/asistentka v realitní kanceláři

  • Brno

Pracovní místo ( Asistent/asistentka v realitní kanceláři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Těšíme se na všechny Vaše odpovědi doplněné CV, které můžete posílat na adresu info@correctreal.cz
Do pozitivně naladěného týmu naší realitní kanceláře hledáme novou posilu na pozici asistentky.
Nabízíme:
zajímavou a různorodou práci převážně v kanceláři
zaškolení na pozici
zázemí firmy s rodinnou atmosférou
přátelský kolektiv
příjemné pracovní prostředí s krásným výhledem v centru města
stabilní práce na HPP, zkrácený úvazek

Požadujeme:
komunikativnost, příjemné vystupování
samostatnost, selský rozum, chuť pracovat
znalost práce na PC (alespoň střední pokročilost)
základní znalost práce s grafickými programy výhodou
praxe v realitním oboru výhodou, ne podmínkou
ochotu dlouhodobé spolupráce

Náplň práce:
inzerce na realitních serverech
správa e-mailu, vedení pokladny
starost o hladký chod kanceláře
přepisy energií a další drobnější úkoly

Nástup od července nebo dle domluvy. Pracovní doba - všední dny, cca 4-5 hodin denně, čas dle dohody.
Volné místo asistent/asistentka v realitní kanceláři pro lokalitu Brno.