BANDI VAMOS s.r.o.

Krejčová/krejčí - švadlena

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Masarykova č.p. 1486/76
Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení v oboru pánská/dámská krejčová/krejčí, prokazatelnou praxi, profesionální znalost práce na owerlocku, pečlivost a trpělivost, komunikativnost, profesionální a empatický přístup k zákazníkovi, bydliště v Ústí nad Labem a okolí výhodou.
Nabízíme: leva na nákup zboží společnosti, prémie, pololetní a roční odměny, stravenky, vstupenky na kulturní a sportovní akce, dárek k narozeninám.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail.
Volné místo krejčová/krejčí - švadlena pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Krejčová/krejčí - švadlena

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: BANDI VAMOS s.r.o.
Ulice: Masarykova 1486
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Milena Truplová
E-mail: personalista@bandi.cz
Telefon: +420 608 900 223

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BANDI VAMOS s.r.o.