Projektový manažer

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agend u orgánů státní správy, samosprávy nebo statutárních orgánů organizací s širokou územní nebo celostátní působností (např. komunikace se zřizovatelem přes specializovaný portál).
- Zpracovávání a shromažďování požadavků na projekty podpory, provádění analýz dotačních možností.
- Koordinace činností souvisejících s podáváním žádostí o podporu a dotace, administrativní činnost spojená s projekty v průběhu příprav žádostí o podporu a dotací ve spolupráci s ostatními sekcemi organizace, administrativní činnost spojená se závěrečným vyhodnocením čerpání podpory ve spolupráci s ostatními sekcemi organizace.
- Spolupráce s uměleckými institucemi a institucemi zaměřenými na cestovní ruch.
- Min. 2 roky zkušeností na podobné pozici.
- Pokročilou znalost anglického jazyka.
- Zájem o kulturu a výtvarné umění.
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti, vyjednávací schopnosti, dobrý time management.
- Uživatelskou znalost MS Office aplikací (Excel, Word, PowerPoint).
Zaměstnanecké výhody: stravenky, flexi pass.
V případě zájmu se hlaste osobně.
Místo výkonu práce: GASK p.o., Kutná Hora
Volné místo projektový manažer pro lokalitu Kutná Hora.