Laundry Pub s.r.o.

Číšníci a servírky

Odeslat

Pracovní náplň
praxe a vyučení výhoda
Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Bohumín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšníci a servírky

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Laundry Pub s.r.o.
Město: Bohumín

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jurdič
Telefon: +420 777 257 959

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Laundry Pub s.r.o.