Strážný JS při OS v Děčíně

  • Děčín

Pracovní místo ( Strážný JS při OS v Děčíně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Masarykovo nám. č.p. 1/1, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Požadavky na uchazeče: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, zdravotně, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby, plně způsobilý k právním úkonům, apolitický, nevykonávající žádnou živnostenskou nebo jinou výdělečnou činnost, bezúhonný, občan ČR starší 18-ti let. Platové ohodnocení dle přílohy č.1 k nařízení vlády č. 410/2017 Sb. od 22 320 Kč . Uživatelská znalost PC (MS WORD, EXCEL). Zaměstnanecké výhody: 30 dní dovolené, možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, penzijní připojištění. Nástup možný od 1.8.2018

Kontakt:
Mgr. Martina Blažková, tel. +420 416 720 179 (155), e-mail: MBlazkova@vez.ltm.justice.cz, JSpatova@vez.ltm.justice.cz
Volné místo strážný js při os v děčíně pro lokalitu Děčín.