Expedient/ka masa (prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedice)

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Expedient/ka masa (prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedice) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

EXPEDIENT/KA MASA
(prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedice)
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP.
POŽADUJEME: výpis z trestního rejstříku. Znalost práce s masem výhodou. Dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost. Zručnost a důslednost. Časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: expedování masa podle požadavků zákazníka vč. nakládky na vozidla. Kompletace a kontrola vychystaného zboží podle objednávky na kontrolní váze vč. sjednání nápravy. Naskladňování zboží podle druhu a data výroby a šarže. Výpomoc při inventurách.
Pouze noční směny - začátek směny v 17 hod, od neděle do čtvrtka
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na životní a penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: prace@krasno.cz Informace na tel čísle 571 855 282.
ov. 26.9.
Volné místo expedient/ka masa (prac. doba neděle - čtvrtek, od 17 hod. do ukončení expedice) pro lokalitu Valašské Meziříčí.