Pavel Bauer

PRODAVAČKA

Odeslat

Pracovní náplň
prodej zboží, vybalování a vystavování zboží, příjem zboží, oceňování zboží.
Volné místo prodavačka pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 02. 2019
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČKA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Pavel Bauer
Ulice: Karlovo nám. 24
Město: Třebíč
PSČ: 674 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcela Bartůňková
E-mail: bauervecerka@seznam.cz
Telefon: +420 775 302 944od7,00-15,00hod.

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pavel Bauer