Advokátní koncipienti

Pracovní místo ( Advokátní koncipienti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vzdělání: právnická fakulta
Požadovaná délka praxe: praxe není nutná
Nástupní mzda: 18 500 Kč hrubého (+ osob. příplatky a bonusy)
Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail
Volné místo advokátní koncipienti pro lokalitu Karviná.

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa
Státní, veřejná správa

Další volná místa

Manažer marktingu Rád by jste se podílel se na rozvoji mezinárodní advokátní kanceláře? Zajímá Vás spojení oblastí marketingu a práva? Pro mezinárodní advokátní kancelář hledáme experta do marketingu! Co bude Vaší pracovní náplní? - vytváření marketingové ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTI A11 a:16/1/2019 Požadujeme - ukončené VŠ vzdělání v oboru právo. Práce vhodná i pro absolventy škol. Nutné splnění požadavků pro zápis do advokátní komory - podmínkou, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu, samostatnost, ŘP sk. B Kontakt ...
Mgr. Pavel Szkandera Frýdek-Místek, Inzerováno včera

Recepční v centru Prahy, 25 - 28 000 Kč/měs Baví Tě práce s administrativou a umíš perfektně anglicky? Chceš být podporou celé Advokátní kanceláře? Pokud ANO, neváhej se přihlásit na pozici RECEPČNÍ, kterou právě obsazujeme! A co bude Tvou náplní práce na pozici RECEPČNÍ? * Komunikace ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny