Administrativní pracovník/ce - pouze pro OZP

  • Slaný

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce - pouze pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP

Náplň práce :
- telefonická a e-mailová podpora zákazníků e-shopů.
- práce s PC - aktualizace a editace údajů, internet, e-mailová komunikace, správa sociálních sítí atd..
- nejedná se o žádný telemarketing či nabízení produktů apod.

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC
- zodpovědnost a spolehlivost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
- zkrácenou 4 hodinovou pracovní dobu - možnost dohody o délce pracovní doby na 5 - 8 hodin
- práci v klidném a čistém prostředí, profesní růst
- pracoviště Slaný
- mzdu od 10 000 - 12 000

Své životopisy posílejte prosím na : info@rrinvestcompany.cz. Nebo volejte P. Radek Říha tel. 724 205 282, Po - Pá 9:00-17:30 hod.
Volné místo administrativní pracovník/ce - pouze pro ozp pro lokalitu Slaný.