Lektor/ka jazyků (AJ/NJ) - DPČ

  • Kladno

Pracovní místo ( Lektor/ka jazyků (AJ/NJ) - DPČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní nabídka pouze na DPČ!
Pracoviště - firmy v rámci města Kladna.

Hledáme kreativního lektora/lektorku angličtiny nebo němčiny.

Požadavky:
vynikající znalost daného jazyka, kreativita schopnost dlouhodobě motivovat studenta
pozitivní a komunikativní osobnost
vysoká míra profesionality při práci s klientem a při odevzdávání vykonané práce
pracovní nasazení, které je vyrovnané a směřuje k dlouhodobé spolupráci
schopnost dlouhodobě naplňovat a aktualizovat potřeby klienta

Nabízíme:
Možnost zaškolení: úvodní trénink - cca 20 hodin
Vybrané lektory budeme metodicky vést během prvních 6-měsíců
Viditelné výsledky vaší práce (rychlý pokrok studentů), metodickou podporu a vedení

Jedná se o výuku dospělých ve firmách.
Možnost přizpůsobení si pracovní doby.
Volné místo lektor/ka jazyků (aj/nj) - dpč pro lokalitu Kladno.