Marketingový asistent/ka online

  • Uherské Hradiště

Pracovní místo ( Marketingový asistent/ka online ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajišťování online prezentace, internetové stránky, informační bulletin, stanovování market. strategie a její naplňování, spolupodílení se na tvorbě image společnosti, podílení se na vytváření market. materiálů pro kampaně, min. 5 let zkušenosti s online marketingem, znalost ČJ a AJ na velmi dobré úrovni, kreativní myšlení, vynikající znalosti v oblasti komunikace, marketingu a soc. médií, vynikající znalosti online nástrojů jako je Google AdWords, SEO, SEM a soc. média, kvalif. přehled v nástrojích jako je AdWords,Facebook, Linkedln atd., smysl pro detail. Nabízíme vzdělávání zaměstnanců (AJ, odborné znalosti, soft-skills), fir. notebook, telefon, klimatiz. kanceláře v nově zrekonst. budově, skvělá káva, čerstvé ovoce a zelenina na pracovišti, stravenky v hodnotě 100,- Kč, týden dovolené navíc, rodinná atmosféra, osobní a kamarádský přístup. Kontakt pouze e-mailem.
Volné místo marketingový asistent/ka online pro lokalitu Uherské Hradiště.