Elektrotechnik kontrolor kvality

  • Střítež

Pracovní místo ( Elektrotechnik kontrolor kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* samostatně provádí vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu elektro podle stanovené technické dokumentace, kontrolních plánů a kontrolních postupů
* zodpovídá za dodržování kontrolních postupů a kontrolních plánů
* zodpovídá za zachycení všech neshod podle kontrolního plánu
* zodpovídá za bezchybné zpracování a vyřešení zachycených neshod stanoveným způsobem a ve stanoveném termínu
* spolupracuje v rámci ustaveného týmu při řešení reklamací a stížností zákazníků

Požadujeme:
* úplné střední vzdělání elektrotechnické (slaboproud)
* praxe v oblasti kvality a metrologie výhodou
* min. § 6 Vyhlášky č. 50/1978 Sb.
* orientace v elektrochématech
* zodpovědnost, spolehlivost, vytrvalost, komunikativnost a schopnost vycházet s lidmi i při řešení konfliktních situací

Nabízíme:
* perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě
* možnost seberealizace – odborný a profesní růst
* odpovídající platové ohodnocení
* vzdělávací kurzy
* firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, …)
Volné místo elektrotechnik kontrolor kvality pro lokalitu Střítež.