CENTR GROUP, a.s.

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK - GLOBUS ČESKÉ BUDĚJOVICE

Odeslat

Pracovní náplň
Vhodné i pro OZP
HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Pracovní doba: pondělí až neděle, práce v obleku.
Požadujeme: reprezentativní a příjemné vystupování, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci, praxe na obdobné pozici výhodou
Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti, možnost dalšího vzdělávání, práci v příjemném a přátelském prostředí, profesionální zaškolení, nástup dle dohody (HPP/DPP), profesní zaškolení,
Volné místo bezpečnostní pracovník - globus české budějovice pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK - GLOBUS ČESKÉ BUDĚJOVICE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům
Pozici nabízí: CENTR GROUP, a.s.
Ulice: České Vrbné 2327
Město: České Budějovice
PSČ: 370 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Hrdá
E-mail: pesonalista.praha@centr.cz
Telefon: +420 739 485 851

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CENTR GROUP, a.s.