Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

NOČNÍ HLÍDAČ NA FARMĚ ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY

Pracovní místo ( NOČNÍ HLÍDAČ NA FARMĚ ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KO: pan Martínek, tel.: 602 520 261, pan Tesař, tel.: 602 790 011, pan Poštulka, tel.: 724 019 416. Telefonicky po - pá od 6:30 do 15:00 hod., e-mail: bretislav.martinekatzpotice.cz, vladimir.tesaratzpotice.cz, rene.postulkaatzpotice.cz. Osobně - dle telefonické dohody.
Požadujeme kladný vztah ke ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PT Technik/čka Místo výkonu práce: Na rovince 862 Ostrava-Hrabová, 720 00 Nutno se na pohovor objednat a přinést s sebou životopis. Nabízíme: - hlavní pracovní poměr 19 050,- / měsíc (po zaučení a zapracování možnost kariérního postupu na vyšší pozici a zvýšení ...
FlexI T agency s.r.o. Ostrava, Inzerováno déle jak týden

HLÍDAČ PARKOVIŠŤ KO: Julie Pieranová 731442535 Volné místo hlídač parkovišť pro lokalitu Hlučín.
Julie Pieranová Hlučín, Inzerováno déle jak týden

Obráběč kovů Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 47/25, Olomouc. Nástup: dle dohody. Prac. doba: 6:00 - 14:00 hod. Požadavky: vyučení v oboru, výhodou znalost řídicích systémů Heidenhain iTNC530, Sinumerik. Hrubá mzda: od 150 Kč/hod. + příplatky za noční, za ...
Moravské potravinářské strojírny, a.s. Olomouc, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit