Jednota, obchodní družstvo Tábor

Prodavačka/pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme.
Pracovní doba - práce v sobotu a neděli.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění.
Kontakt: osobně (Budějovická 1413, Tábor), emailem, telefonicky.
Volné místo prodavačka/pokladní pro lokalitu Bechyně.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavačka/pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Jednota, obchodní družstvo Tábor
Ulice: Libušina 51
Město: Bechyně
PSČ: 391 65

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Štěpánka Přívozníková
E-mail: stepanka.privoznikova@jednota-tabor.cz
Telefon: +420 381 406 837

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jednota, obchodní družstvo Tábor