Prodavačka/pokladní

Pracovní místo ( Prodavačka/pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Vyučení nebo praxe v oboru, nevyučené pracovníky zaučíme.
Pracovní doba - práce v sobotu a neděli.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, penzijní připojištění.
Kontakt: osobně (Budějovická 1413, Tábor), emailem, telefonicky.
Volné místo prodavačka/pokladní pro lokalitu Bechyně.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

PRODAVAČ/KA, POKLADNÍ Zaměstnanecké slevy, Zákaznická karta JIP Volné místo prodavač/ka, pokladní pro lokalitu České Budějovice.
JIP východočeská, a.s. České Budějovice, Inzerováno dnes

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ Do stávajícího kolektivu zaměstnanců rádi přijmeme kolegu/kolegyni s příjemným vystupováním a orientací na zákazníka. Očekáváme samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem. Náplní práce je obsluha v obslužném pultu, práce na pokladně a ...
Pramen CZ s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA Praxe a vyučení výhodou, bezúhonnost, pracovitost. možnost zkráceného úvazku, nástupní plat od 20000,- Kč při plném úvazku + prémie 1000 Kč. Informace přímo na prodejně nebo na telefonu 602 189 755. Volné místo pokladní - prodavač/ka pro lokalitu ...
NORMA, k.s. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny