PLUSMETAL s.r.o.

svářeči ZK 111

Odeslat

Pracovní náplň
mzda: bude upřesněná dle zkušeností a dovedností;
možno i nevyučení s praxí v oboru;
pracoviště: dle zakázek, doprava zajištěná;
Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo svářeči zk 111 pro lokalitu Karviná.

Požadavky
Zkoušky svařování - ZK111

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: svářeči ZK 111

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: PLUSMETAL s.r.o.
Ulice: Čsl. armády 885
Město: Karviná
PSČ: 733 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Daniel Malyjurek
Telefon: +420 724 909 774,774 885 087,774 725 087

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PLUSMETAL s.r.o.