BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.

účetní - fakturant

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Úherce 1
samostatná účetní, fakturant, znalostiveškeré firemní administrativy, skladové hospodářství
Zájemci hlaste se na email: suchankova@biopreparaty.eu
Volné místo účetní - fakturant pro lokalitu Úherce.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: účetní - fakturant

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.
Ulice: 1
Město: Úherce
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Suchánková
E-mail: suchankova@biopreparaty.eu
Telefon: +420 774 441 601

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BIOPREPARÁTY, spol. s r.o.