Jan Fišer

ŘIDIČ skupina C, závozník

Odeslat

Pracovní náplň
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- rozvoz a distribuce prádla dle přidělené linky nákladním vozem nad 3,5 tuny.
- rozvozy v rámci ČR
PRACOVNÍ DOBA: osmihodinová pracovní doba pondělí až pátek, pružná pracovní doba
POŽADUJEME :
- řidičské oprávnění minimálně sk. C
- profesní průkaz řidiče
- psychotesty
- trestní bezúhonnost
NABÍZÍME: placené přesčasy, cestovní náhrady
KONTAKT: telefonicky po - pá 7 - 12 hodin nebo e-mailem
Volné místo řidič skupina c, závozník pro lokalitu Česká Třebová.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ skupina C, závozník

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Jan Fišer
Ulice: Lipová 2071
Město: Česká Třebová
PSČ: 560 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Vala
E-mail: vedouci@pradelna-fiser.cz
Telefon: +420 605 234 286

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jan Fišer