Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

DĚLNÍK/ICE DO VÝROBY - pomocný tiskař

Pracovní místo ( DĚLNÍK/ICE DO VÝROBY - pomocný tiskař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme : vyučení v technickém oboru výhodou , dobrý zdravotní stav, práce ve směnném provozu, práce na hlavní pracovní poměr, akceptujeme rekvalifikaci nebo vzdělání dle NSK.
Nabízíme :zázemí profitující nadnárodní společnosti, moderní pracoviště, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném komplexu ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

STAVEBNÍ DĚLNÍK KONTAKT: nejdříve telefonicky pracovní dny 8 - 14 hodin - Šimek Pavel 602 222 260 Volné místo stavební dělník pro lokalitu Klatovy.
Šimek kovo s.r.o. Klatovy, Inzerováno před 2 dny

DĚLNÍK/CE V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ NENABÍZET - POKUTA SUIP do konce května DĚLNÍK/CE V POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBĚ, zákl. vzdělání Pracoviště: ul. 5. května č.p. 112, Klatovy IV, 339 01 Klatovy 1 Kontakt: Pošarová Marie, tel.: 376 353 382, e-mail: posarova@dzklatovy.cz Volné místo ...
Drůbežářský závod Klatovy a.s. Klatovy, Inzerováno před 2 dny

Pomocný stavební dělník Min.praxe ve stavebnictví 1 rok. Kontakt emailem, telefonicky. Volné místo pomocný stavební dělník pro lokalitu Tábor.
ACG-Stavby s.r.o. Tábor, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit