Vedoucí farmy Hamouz

  • Chlum

Pracovní místo ( Vedoucí farmy Hamouz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: farma Hamouz - Zvíkovec
Vedoucí pracovník se zaměřením na živočišnou a rostlinnou výrobu na farmě Hamouz ve Zvíkovci.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání nejlépe se zemědělským nebo lesnickým zaměřením, řidičský průkaz, praxi v oboru a technické předpoklady.
Nabízíme: dobré platové ohodnocení od 25.000,- Kč/měs., zaškolení, příspěvek na stravování a možnost ubytování ve služebním bytě.
Kontakt: životopisy zasílat na e-mail: h.personalni@pekarnahorovice.cz
Volné místo vedoucí farmy hamouz pro lokalitu Chlum.