NÁSTROJAŘ/KA - Nové Město na Moravě

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( NÁSTROJAŘ/KA - Nové Město na Moravě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte technické myšlení, šikovné ruce a schopnost učit se nové věci?
Chcete pracovat v perspektivní české firmě s dlouhodobou tradicí?
Pokud ano, pak možná hledáme právě Vás!
Hlavní náplň práce:
• výroba nářadí a nástrojů
• příprava pracovních procesů, seřízení a odzkoušení nástrojů
• obsluha strojních zařízení
• kontrola a úprava nářadí

Od úspěšného kandidáta očekáváme:
• SO technického směru (např. nástrojař, strojní mechanik, obráběč kovů)
• praxe ve strojírenské výrobě na pozici nástrojař výhodou
• aktivní přístup, samostatnost, smysl pro odpovědnost

Nabízíme:
• zázemí české výrobní prosperující firmy
• zajímavá a pestrá práce na 1 směnu
• další benefity dle Kolektivní smlouvy
• místo výkonu práce: MEDIN, a.s., Nové Město na Moravě
Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu pers@medin.cz, popř. nás kontaktujte na tel. č. 566 684 357.
www.medin.cz
Volné místo nástrojař/ka - nové město na moravě pro lokalitu Nové Město na Moravě.