Operátor vymáhání pohledávek

  • Brno

Pracovní místo ( Operátor vymáhání pohledávek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: kariera@homecredit.cz
Co u nás budeš dělat?
naše práce stojí na telefonické komunikaci s klientem - klienty upozorňujeme, že se opozdili se splátkou a připomínáme, do kdy či jak mají zaplatit, aby se vyhnuli pokutám a poplatkům navíc
zodpovídáme doplňující otázky klientů, vysvětlujeme podmínky našich produktů
nechybí práce na počítači a v interním systému
a stíháme se i školit, bavit a soutěžit :o).
Jak si tě představujeme?
baví tě mluvit s lidmi
jsi vstřícný a přátelský, dobře se ti pracuje v kolektivu
nevadí ti práce na směny - pracujeme od pondělí do pátku ve směnách: 8.00 - 16.30 hod., 9.30 - 18.00, 11.30 - 20.00 hod., víkendy máš jen pro sebe (směny znáš dopředu)
úspěšně jsi ukončil střední školu
Co u nás získáš?
staneš se součástí skvělého týmu, kde ti všichni rádi pomůžou
získáš spoustu pracovních zkušeností a odborných znalostí ze světa financí, které ti otevřou dveře na další pozice - třeba Martina účtuje, Zdeněk je výborný riskař a Katka s Milanem vedou každý svůj tým
můžeš se zapojit do super soutěží o hodnotné ceny, chodit s námi na obědy, jezdit na teambuildingy
máme pro tebe připraven nástupní bonus 4 000 Kč a balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zvýhodněného čerpání firemních produktů, volnočasové poukázky atd.).
budeš pracovat v pohodovém pracovním prostředí v Titaniu na Nových sadech, na dohled od hlavního nádraží v Brně
přidat se k nám můžeš od 1. června 2018
Nabízíme Stravenky, penzijní připojištění, sick-day, 5 týdnů dovolen