PRODAVAČ/-KA V CHOVATELSKÝCH POTŘEBÁCH

  • Jičín

Pracovní místo ( PRODAVAČ/-KA V CHOVATELSKÝCH POTŘEBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
obsluha zákazníků, prodej krmiv a chovatelských potřeb, zajištění správného chodu prodejny, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba dle plánovaných směn včetně SO a NE

Požadujeme:
kladný vztah ke zvířatům, zájem o práci v obchodě, trestní bezúhonnost, uživ.znalost práce na PC

Nabízíme:
zázemí stabilní a prosperující společnosti, příjemné pracovní prostředí.
náborový příspěvek 12.000,- Kč
stravenky 100,- Kč až 150,- Kč v plné výši.

Vhodné i pro absolventy/-ky.
www.samohyl.cz/kariéra
Volné místo prodavač/-ka v chovatelských potřebách pro lokalitu Jičín.