Přípravář výroby a manipulant

  • Velký Šenov

Pracovní místo ( Přípravář výroby a manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: TRATEC - CS, s. r. o., Brtnická č.p. 57,Malý Šenov, 407 78 Velký Šenov.
Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.
Požadujeme:
Vzdělání: střední odborné s výučním listem, strojírenské zaměření výhodou
Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
Manuální zručnost, fyzická zdatnost
Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost.
Náplň práce:
Kontrola kompletnosti zakázky, její příprava a předání do dalšího úseku (odčipování)
Manipulace (posun zakázky v určeném segmentu)
Odepisování zakázek v systému a metodické zapisování na plánovací tabule
Kompletace zakázek do výrobních sestav
Sledování toku zakázky v určeném úseku a zpětná vazba mistrovi daného úseku (např. chybějící materiál, nekompletní zakázka, …).
Nabízíme:
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování
Příspěvek na penzijní připojištění.
Kontakt. telefonicky Po - Pá 07:00 - 15:00 hod., popř. e-mailem
Volné místo přípravář výroby a manipulant pro lokalitu Velký Šenov.