BOHEMIAN SYMFONY s.r.o.

prodavačka v kosmetickém oddělení

Odeslat

Pracovní náplň
Prvotní kontakt e-mailem :moletotova@gmail.com
Požadujeme :
- znalost kosmetického sortimentu
- zkušenost s prací s klientkami
- práce na pokladně
- dobré komunikativní schopnosti
- plynulá znalost ruštiny
Volné místo prodavačka v kosmetickém oddělení pro lokalitu Karlovy Vary.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: prodavačka v kosmetickém oddělení

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: BOHEMIAN SYMFONY s.r.o.
Ulice: Zámecký vrch 423
Město: Karlovy Vary
PSČ: 360 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Anastasia Moletotova
E-mail: moletotova@gmail.com
Telefon: +420 608 055 705

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: BOHEMIAN SYMFONY s.r.o.