KOORDINÁTOR PROJEKTŮ

  • Liberec

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

MANIPULANT LOGISTIKY

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-KOORDINOVAT JEDNOLTIVÉ PROJEKTY - KVALITA, MONTÁŽ, VÝROBA
- KOMUNIKACE SE ZAHRANIČNÍMI PRACOVNÍKY
- IMPLEMENTACE NOVÝCH NÁVRHŮ A POSTUPŮ DO VÝROBY A MONTÁŽE
- REPORTING
- DODRŽOVÁNÍ BOZP, PO, PP
- ÚČAST NA PORADÁCH A MEETINGÁCH
- PLNÍ DALŠÍ ÚKOLY NADŘÍZENÉHO
- PLYNNÁ KOMUNIKACE V ČJ A UKRAJINŠTINĚ PODMÍNKOU
- ODOLNOST VŮČI STRESU, FLEXIBILITA, POZITIVNÍ PŘÍSTUP

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-VYSOKOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ V OBORU PODMÍNKOU
- UKRAJINŠTINA - PLYNULE, RODILÝ MLUVČÍ PODMÍNKOU
- TECHNICKÉ ZNALOSTI PODMÍNKOU
- ČEŠTINA - PLYNULE PODMÍNKOU
- POBYT V ČR DÉLE NEŽ 3 ROKY PODMÍNKOU

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ
-práci v unikátním tichém a čistém prostředí
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, bonusová dovolená, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: Vždy se dohodneme…
Volné místo koordinátor projektů pro lokalitu Liberec.