Lenka Štichauerová

Lektor/ka anglického jazyka

Odeslat

Pracovní náplň
Výuka bude probíhat každé pondělí v čase 8:00 - 12:00 hod. Jde o firemní výuku dvou začínajících až mírně pokročilých.
Jazyková zkouška či certifikát z němčiny úrovně min. C1 podmínkou. V případě zájmu pošlete, prosím, životopis na hr@vzdelavanimetis.eu Do předmětu e-mailu uveďte Kurz angličtiny Plzeň.
Volné místo lektor/ka anglického jazyka pro lokalitu Plzeň.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lektor/ka anglického jazyka

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství, Služby zákazníkům
Pozici nabízí: Lenka Štichauerová
Ulice: U Borského parku 2887
Město: Plzeň
PSČ: 301 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Životopis
E-mail: hr@vzdelavanimetis.eu

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. et Bc. Lenka Štichauerová