Amagasaki Pipe Czech s.r.o.

PLC programátor

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce - Kožlany
Požadujeme:
znalosti PLC a Robot programování, znalosti práce s 3D tiskárnou a s 3DCAD výhodou, zkušenosti na obdobné pozici, ŘP B
Náplň práce:
programování strojů s PLC systémem, tvoření nových programů, spolupráce na automatizaci, údržba systému.
Výhody: stravenky, docházkový bonus, příspěvek na důchodové připojištění
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky PO-PÁ 7:30-16:00
Volné místo plc programátor pro lokalitu Kožlany.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PLC programátor

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Telekomunikace
Pozici nabízí: Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
Město: Kožlany
PSČ: 331 44

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Glaslová
Telefon: +420 377 517 111

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Amagasaki Pipe Czech s.r.o.