Mistr rozpisu - provozní technolog

  • Krnov

Pracovní místo ( Mistr rozpisu - provozní technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Stará Ježnická 1
Mistr rozpisu - provozní technolog, výběrové řízení
Krnovské opravny a strojírny s.r.o.

Krnovské opravny a strojírny s.r.o., stabilní společnost působící na českém a zahraničním trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici mistr rozpisu - provozní technolog.

Hlavní výrobní program společnosti:

Výroba, rekonstrukce, modernizace a opravy osobních a nákladních železničních kolejových vozidel
Výroba, rekonstrukce a modernizace tramvají
Strojírenská výroba

Požadujeme:

Profil uchazeče:

SŠ vzdělání, strojírenský obor
Perfektní znalost čtení výkresové dokumentace
Znalost tvorby a zpracování technologických postupů
Organizační schopnosti
Uživatelská znalost MS Office, především MS Excel
Znalost prostředí IS SyteLine výhodou
Fyzická a duševní způsobilost pro řízení motorových vozidel (ŘP sk. B)
Svědomitost, zodpovědnost, flexibilita
Schopnost práce v týmu
Občanská a trestní bezúhonnost

Nabízíme:

Plný pracovní úvazek
Zajímavou a rozmanitou práci v perspektivní společnosti
Možnost seberealizace, profesního růstu a dalšího vzdělávání
Odpovídající finanční ohodnocení (21 000 + odměny + benefity)

Jiná sdělení:

Žádosti o zařazení do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte na e-mail: valcisova@kos.cz do 30.6.2018.

Místo výkonu práce: Krnov
Internetové stránky společnosti: www.kos.cz

Z : 11.5.2018 A : 4.6.2018
Volné místo mistr rozpisu - provozní technolog pro lokalitu Krnov.