Směnový mistr strojírenské výroby

  • Svitávka

Pracovní místo ( Směnový mistr strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
zajištění dodržování naplánovaných termínů výroby dílů, vedení kolektivu zaměstnanců, organizace výroby, zabezpečení kontroly hotových dílců a jejich posun výrobou, příprava podkladů na porady, komunikace s TPV a kontrolou, zabezpečení dodržování pravidel BOZP, PO a ISO.
Požadujeme:
SŠ/SOU obor strojírenství, výborná orientace ve výrobní dokumentaci, samostatnost a dobré organizační schopnosti, základní znalost práce s PC.
Nabízíme:
odpovídající základní mzdové ohodnocení, příplatky, čtvrtletní prémie, 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování ve firemní jídelně, jazykové kurzy, zázemí moderní a stabilní společnosti, práce v novém výrobním závodě ve Svitávce.
Volné místo směnový mistr strojírenské výroby pro lokalitu Svitávka.