Stanislav Ameršek

Kuchař - pizzař

Odeslat

Pracovní náplň
z: 9.5.2018
Místo vhodné pro zaměstnaneckou kartu, osobní kontakt: út, čt od 10-11:30hod na pracovišti

Vyučen není podmínkou, zaučíme. Po zaučení možnost zvýšení mzdy, pracovní doba dle domluvy, praxe výhodou
Strava v práci

Info: stanislav.amersek@seznam.cz, tel.: 602 751 113
Volné místo kuchař - pizzař pro lokalitu Kopřivnice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař - pizzař

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Stanislav Ameršek
Ulice: Štefánikova 1156
Město: Kopřivnice
PSČ: 742 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Stanislav Ameršek
E-mail: stanislav.amersek@seznam.cz
Telefon: +420 602 751 113

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stanislav Ameršek