Přípravář pro svařovnu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Přípravář pro svařovnu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Plynárenská 225/11, Ústí nad Labem-Všebořice.
Místo pracoviště: Ústí nad Labem
Směnnost: Dvousměnný provoz
Pracovní poměr: Práce na plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: Nespecifikováno
Nástup: Ihned popř. dle dohody
Mzda: Hrubý plat po zapracování 25.000,- Kč
Požadujeme:
˘ Manuální zručnost
˘ Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
Nabízíme:
˘ Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
˘ Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
˘ Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
˘ Zaměstnanecké výhody
Náplň práce:
˘ Příprava a kompletace materiálu dle plánu výroby
˘ Ruční nebo strojní opracovávání součástí výrobku (vrtání, řezání na strojní pile,
broušení)
˘ Manipulace s materiálem, uskladnění
˘ Obsluha manipulačních prostředků ve výrobní hale
˘ Úklid prostoru v rámci daného střediska
Kontakt: E-mailem na adresu info@4mex.cz nebo na tel.: 727 888 950
Volné místo přípravář pro svařovnu pro lokalitu Ústí nad Labem.