PP - Stavby s.r.o.

svářeč

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Jimlín 236, 440 01 Louny
Kontakt: Pavel Patta, tel: 606 353 337, osobní kontakt PO, ST, PÁ od 7.00 - 11.00 hod
Volné místo svářeč pro lokalitu Jimlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: svářeč

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: PP - Stavby s.r.o.
Ulice: 236
Město: Jimlín
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Patta
E-mail: patta@pp-stavby.cz
Telefon: +420 606 353 337

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PP - Stavby s.r.o.