LUŽEC servis s.r.o.

KUCHAŘ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem: sales@zamek-luzec.cz
Pracovní doba: Turnusové služby - Krátký/dlouhý týden, 12 hod služby

Baví Vás gastronomie? Máte kreativní nápady, které umíte realizovat? Rádi vaříte a chystáte sváteční tabule? Hledáte stabilní pracovní prostředí, kde jsou lidé a servis součástí fungující firemní kultury? V případě, že ano a věříte, že splňujete následující požadavky, budeme rádi, když o Vás uslyšíme.

Požadavky na zaměstnance:
Pozici vyhovují uchazeči s odborným vzděláním, ale místo je vhodné i pro absolventy.
MZDA: od 27.000 CZK/HMZ - po 3 měsíční zkušební době zvýšení platu

Zaměstnanecké výhody: Nadprůměrné mzdové ohodnocení, možnost kariérního růstu, rozvoj a školení, podnikové stravování, možnost ubytování za výhodných podmínek
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Nová Role.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: LUŽEC servis s.r.o.
Ulice: 1
Město: Nová Role
PSČ: 362 25

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Loziaková
E-mail: sales@zamek-luzec.cz
Telefon: +420 720 221 792

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: LUŽEC servis s.r.o.