provozní elektrikář

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-Provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení a hromosvodech
-Práce při zjišťování a odstraňování závad
-Kontroly, revize a opravy elektrického ručního nářadí a spotřebičů
-Obsluha energetických zařízení
Nabízíme
-Zázemí silné nadnárodní společnosti
-Jistotu a stabilitu velké firmy
-Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
-Možnost dalšího profesního vzdělávání
Požadujeme
-Vyučen nebo SŠ - obor elektro
-Vyhláška 50/78 Sb. - minimálně paragraf 6
-Řidičský průkaz skupiny B
-Práce na PC výhodou
-Praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost, schopnost přijmout odpovědnost
Nabízíme:Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, penzijní připojištění
První kontakt emailem!
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Česká Lípa.