ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN

Traktorista - opravář zemědělských strojů

Odeslat

Pracovní náplň
Řidičský průkaz B a T, vyučen v oboru, manuálně zručný
Kontakt: paní Plojharová Libuše, tel.: 603 864 011, e-mail: zeas@razdva.cz
Volné místo traktorista - opravář zemědělských strojů pro lokalitu Malovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Traktorista - opravář zemědělských strojů

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN
Ulice: 31
Město: Malovice
PSČ: 384 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Libuše Plojharová
E-mail: zeas@razdva.cz
Telefon: +420 603 864 011

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZEAS AGRO a.s. RÁBÍN