OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU

  • Kamenný Újezd

Pracovní místo ( OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha, nastavování a seřizování ohraňovacího lisu, práce ve dvousměnném provozu
Požadujeme:střední odborné vzdělání, schopnost samostatně jednat nutná - korekce, kompletní seřízení stroje, orientace ve výkresové dokumentace, práce s měřidly, ochota učit se novým věcem
Výhodou: technické vzdělání, technická zručnost, spolehlivost, důslednost, smysl pro detail, zodpovědnost, časová flexibilita
Nabízíme: perspektivní práci, poskytneme plnohodnotné zaškolení
zajímavé mzdové ohodnocení - dle zkušeností a znalostí až 35.000,- vč.bonusů a příplatků
závodní stravování, firemní akce
nástup možný IHNED
Zaměstnanecké výhody: závodní stravování/stravenky, bonusy, příspěvek na dovolenou, firemní akce
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 - 15:30 hod. nebo e-mailem
Volné místo obsluha ohraňovacího lisu pro lokalitu Kamenný Újezd.