Věra Žďárská

Řidič/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Náplní práce je vyvážení skladu v České Lípě.
Řidič motorového vozidla do 7,5 t nutnost ŘP sk. C
Jedná se o výpomoc při střídání dovolené nebo nemoci
První kontakt emailem nebo telefonicky - nejlépe SMS, kdy zaměstnavatel zavolá nazpět.
Pozice je vhodná i pro OZP.
Volné místo řidič/ka pro lokalitu Česká Lípa.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Věra Žďárská
Město: Česká Lípa

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Veronika Žďárská
E-mail: zdarskavera@centrum.cz
Telefon: +420 603 893 603

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Věra Žďárská