UNION TRADING spol. s r.o.

recepční

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu: Hotel Union Loun
místo vhodné pro OZP
požadujeme komunikativnost,spolehlivost, práce s PC, AJ/NJ výhodou
maturita není podmínkou
kontakt: unionlouny@seznam.cz, nebo přímo v recepci hotelu Union, 777103462
Volné místo recepční pro lokalitu Louny.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: recepční

Minimální požadavky vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: UNION TRADING spol. s r.o.
Ulice: Beneše z Loun 139
Město: Louny
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Miroslav Kučera
E-mail: unionlouny@seznam.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UNION TRADING spol. s r.o.