KOORDINÁTOR ZEMĚDĚLSKÉ PRODUKCE

  • Božice

Pracovní místo ( KOORDINÁTOR ZEMĚDĚLSKÉ PRODUKCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Farma Božice, zabývající se polní produkcí zeleniny rozšiřuje svůj tým a proto nabízí práci vhodným kandidátům na pozici:

KOORDINÁTOR ZEMĚDĚLSKÉ PRODUKCE na doby sklizně

Pracovní doba: směnný režim 7 dní práce/ 7 dní volna

PROČ PRACOVAT PRO NÁS? NABÍZÍME…

- zázemí stabilní společnosti
- hlavní pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé finanční ohodnocení + prémie
- zajímavou a samostatnou práci
- možnost ubytování

JE TO PRÁCE PRO TOHO, KDO…

- má ukončené SŠ vzdělání nejlépe zahradnického směru
- orientuje se v legislativě
- výhodou jsou zkušenosti ze zemědělské produkce
- má řídící, komunikační a organizační schopnosti
- vyzná se v postřicích a hnojivech
- ovládá práci na PC
- vlastní řidičský průkaz sk. B, ŘP sk. T – výhodou

CO BUDETE DĚLAT?

- stanovovat technologické postupy výroby
- řídit pracovní postupy
- sestavovat plány osevu, výsadeb, hnojení,…
- dohlížet na kvalitu a efektivitu výroby
- vést evidenci skladu chemických látek a hnojiv
- komunikovat s ostatními středisky

OSLOVILA VÁS NAŠE PRACOVNÍ NABÍDKA ?
Volejte na tel. číslo 543 522 167 nebo pošlete Váš životopis na zamestnani@hortim.cz.
Volné místo koordinátor zemědělské produkce pro lokalitu Božice.