MlčůchTrans s.r.o.

Řidiči rozvoz PB lahví s oprávněním C

Odeslat

Pracovní náplň
Způsob kontaktu: telefonicky (8-17 hod.) nebo emailem.
Volné místo řidiči rozvoz pb lahví s oprávněním c pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E - výhodou

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 04. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidiči rozvoz PB lahví s oprávněním C

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: MlčůchTrans s.r.o.
Ulice: Pavelkova 1218
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaromír Mlčůch
E-mail: miramlcuch@seznam.cz
Telefon: +420 774 715 634

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MlčůchTrans s.r.o.