Plánovač kvality

  • Bruntál

Pracovní místo ( Plánovač kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce . Zahradní 46, Bruntál
OEZ je výrobcem nízkonapěťových jistících a pojistkových přístrojů s více než 75 letou tradicí na trhu. Díky spojení se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších výrobních závodů v České republice.
Ve společnosti OEZ, s.r.o., pracoviště Bruntál, nabízíme volné pracovní místo na pozici Plánovač kvality.
V našem týmu výrobkové kvality zodpovídáme za dohled nad vysokou kvalitou našich výrobků, které jsou prodávány po celém světě. Stanovujeme procesy, které zajišťují stálost parametrů našich výrobků. Specifikujeme požadavky na zkušební zařízení, která jsou konstruována za použití nejmodernějších technologií. Zajišťujeme realizaci vybraných zkoušek, které sestavujeme dle náročných požadavků technických norem. Spolupracuje s odbornými útvary při analýzách dosažených výsledků. Rovněž spolupracujeme s našimi zahraničními kolegy při naplňování požadavků zákazníků v jejich regionech. Pokud jste technického zaměření, rádi komunikujete s lidmi, poznáváte nové technologie a učíte se novým věcem, pak hledáme právě Vás.

Budete se věnovat především
řízení kvalitativních procesů dané skupiny výrobků po celou dobu životního cyklu výrobku (fáze vývoje, výroby)
tvorbě zkušební a kontrolní dokumentace
zabezpečení reportingu a eskalace dosažené úrovně kvality
řešení kvalitativních problémů dané skupiny výrobků
technické analýze výrobků
kontrola podsestav dle předepsané dokumentace
elektronická evidence výsledků provedených kontrol
používání předepsaných nástrojů kvality
spolupráce s ostatními odděleními při