Detektiv v obchodě

Pracovní místo ( Detektiv v obchodě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
dobrá fyzická kondice, čistý trestní rejstřík

Nejdříve ať uchazeči zasílají životopis nebo kontaktní údaje na petr.palkaatpcpeuro.cz, poté budou pozváni k výběrovému řízení. Na výše uvedených adresách se nachází pouze pracoviště, kde nikdo k nabízenému místu nepodá žádné informace, proto je nutný ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

ŘÍDÍCÍ PRACOVNÍCI V OBLASTI OBCHODU (ZamK) A02 z:20/3/2019 (ZamK) Požadujeme: - znalost korejského jazyka slovem i písmem z důvodu denní ústní a písemné komunikace s mateřskou společností v Jižní Koreji. Kontakt e-mailem viz výše. Volné místo řídící pracovníci v oblasti obchodu (zamk) pro ...
Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny

Obchodní zástupce Místo výkonu práce: Olomoucký kraj. Požadavky: ŘP, technická zdatnost, znalost ruského jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: procento z prodeje. První kontakt je možný POUZE mailem. Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Olomouc.
IVOLTINA candy s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 3 dny

*Produkt manažer - obchodník Nástup možný IHNED. Náplň práce: Produktový manažer především pro značku SHARP a jiné se zaměření na informační technologie a kancelářskou techniku. Požadavky: Základní znalost AJ. Komunikativnost, flexibilita. Nabízíme: Obratové benefity, ...
Infowell Czech s.r.o Bochoř, Inzerováno před 3 dny