Frézař

Pracovní místo ( Frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
NÁPLŇ PRÁCE: obrábění drobných součástí, stroj OPTImill F150, řídicí systém SINUMERIK 828 D
NABÍZÍME: PP na dobu určitou, příspěvek na stravu, příspěvek na ubytování
KONTAKT: telefonicky
Volné místo frézař pro lokalitu Polička.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Frézař/ka kovů - obsluha konvenčních fréz Místo výkonu práce: Obec Štíty, ulice Nádražní č.p. 100, PSČ 789 91 Vyučení ve strojním oboru, praxe vítána. Kontakt: Osobně v pracovní dny 8-14 hodin Telefonicky: 733 640 042 Mailem: kariera@klein-automotive.cz Volné ...
KLEIN automotive s.r.o. Štíty, Inzerováno včera

Údržbář objektu Kontakt telefonicky PO - PÁ od 9:00 do 18:00 hod., e-mailem info@alfaresort.cz nebo osobně v hotelu po předchozí telefonické domluvě. - ZŠ - běžná údržba budov - úklid sněhu, sekání trávy - podmínkou částečná zkušenost s technikou (fréza, ...
Alfa resort s.r.o. Deštné v Orlických horách, Inzerováno před 2 dny

FRÉZAŘ NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Místo výkonu práce: Bystřec č.p. 173, 561 54 Bystřec - vyučení v oboru není podmínkou, může být např. zámečník, opravář zemědělských strojů atd. - výuční list výhodou, popřípadě zaučíme - práce na frézkách - práce v jednosměnném ...
Nástrojárna Hrdina s.r.o. Bystřec, Inzerováno před 2 dny