Blanka Dvořáková

Prodavač/prodavačka

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o prodavače/prodavačku Zahradního centra Dvořák, místo je vhodné i pro absolventy.
Nástup možný ihned.
Jedná se o směny 12 hod, od 7:30 do 19:30.
Požadujeme vyučení (zahradnictví apod.) nebo praxe !!!
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky.
Volné místo prodavač/prodavačka pro lokalitu Teplice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/prodavačka

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Blanka Dvořáková
Ulice: Stanová 1873
Město: Teplice
PSČ: 415 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Blanka Dvořáková
E-mail: zahradnicentrumdvorak@seznam.cz
Telefon: +420 602 180 188

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Blanka Dvořáková