Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

prodavač/prodavačka - vazačka/vazač květin

Pracovní místo ( prodavač/prodavačka - vazačka/vazač květin ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracoviště Kroměříž
- prodej, vázání a aranžování květin
- vyučení, nutné vazačské zkušenosti a praxe v obchodě
- PD 8:00-20:00 Po-Ne střídání pracovních dnů, možnost nákupu se slevou, doba určitá s možností prodloužení
- kontakt je nutné dohodnout předem telefonicky v době Po-Pá 6.00-14.30 hod. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

prodavač/ka kol, vedoucí prodejny Pracoviště: Úprkova 678, 696 62 Strážnice. Do cykloprodejny přijmeme zaměstnance na plný nebo zkrácený úvazek. Požadujeme alespoň střední odborné vzdělání s maturitou.Vhodné pro osoby s částečným inval. důchodem - chráněné pracovní místo. Nástup ...
Mototrading, spol. s r.o. Strážnice, Inzerováno včera

Prodavači v občerstvení Náplň práce: prodej a příprava rychlého občerstvení, výdej denního menu, příprava kávy, nápojů. Volné místo prodavači v občerstvení pro lokalitu Zlín.
Lenka Vocelová Zlín, Inzerováno včera

Prodavač/ka maso-uzeniny První kontakt: telefonicky (kdykoliv, 739 328 971), e-mailem ( zaneta.galoczova@chodura.cz) . Požadujeme: spolehlivost, aktivní přístup k práci, pro-zákaznická orientace, příjemné vystupování. Zkušenosti v prodeji. Nabízíme: práci v nově otevřené ...
Beskyd Gastro a.s. Šlapanice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit