SEMAG spol. s r.o.

Dělník v pekárenské výrobě - BĚŽNÉ PEČIVO - OBSLUHA LINKY

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme:
TECHNICKOU ZRUČNOST, SAMOSTATNOST, VÁŽNÝ ZÁJEM O PRACOVNÍ POZICI, dobrou manuální zručnost, PRACOVNÍ MORÁLKU, ZODPOVĚDNOST
ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, výborné počty, zdravotní průkaz pro práci s potravinami, výborný zdravotní stav,
Náplň práce:
obsluha výrobní linky rohlíků
vyučení v oboru a praxe NENÍ podmínkou
zaučíme

Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku.
Volné místo dělník v pekárenské výrobě - běžné pečivo - obsluha linky pro lokalitu Havířov.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 10. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Dělník v pekárenské výrobě - BĚŽNÉ PEČIVO - OBSLUHA LINKY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: SEMAG spol. s r.o.
Ulice: Lidická 886
Město: Havířov
PSČ: 736 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Renáta Piprová
E-mail: prace@semag.cz
Telefon: +420 599 507 645,734 353 429

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SEMAG spol. s r.o.